we were born to die
 
rodiklisNarių sąrašasRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Situacija

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
avatar
CLARISSA ADELE FRAY
If you had a chance to change your fate, would you?

•pamylėjo : 6
•parašiau : 597

RašytiTemos pavadinimas: Situacija   Št. 02 09, 2013 12:04 pmLabai seniai, kai žmonės dar nežinojo kas yra ugnis ir kaip ją sukurti, iš planetos, kuri slepiasi tūkstančius mylių nuo musiškės, pabėgo nemirtingųjų pora. Jų meilė buvo stipri kaip niekeno kito, bet jie negalėjo būti kartu savo planetoje, tad ėmė ieškoti kitos. Taip jie atkeliavo į žemę, kurioje žmonės juos priglaudė išskėstomis rankomis. Kadangi atėjūnai parodė žmonėms ugnį, lietų ir visą kitą stebuklingą gamtos jėgą, susitelkusią jų kūnuose, žmonės ėmė vadinti padarus Dievais. viskas buvo nuostabu, bet žemėjo, ne taip kaip kitose planetose, viena siaubinga galia paveikdavo žmones, tai buvo blogis. Paveikta blogio Deivė Amanda ėmė griauti viską aplinkui, deginti miškus ir padarus. Nenorėdamas, kad jo mylimosios pyktis sunaikintų žemę, Bladen sukūrė dimensiją, kurioje Amandos galios neveikė.
Atskirti nuo žmonių jie ėmė vis labiau tolti, kol stojo į dvi skirtingas puses - gėrio ir blogio. Paveikdama žemės žmones Amanda ėmė teikti savo pyktį per juos. Bladen, neatsilikdamas, kūrė stebuklus, paveikdamas žmones nepasiduoti pykčiui. Tokia gėrio ir blogio kova vyko kelis tūkstantmečius, bet viskam tobulėjant žmonės tapo materialūs, siekiantys galios, turtų. Tuo pasinaudodama Amanda peržengė dimensijos ribą ir ėmė dovanoti žmonėms jų trokštamus turtus už tai pasiimdama vienintelį trokštamą dalyką - sielą. Taip žemėje atsirado besieliai padarai, trokštantys griauti, naikinti ir kitaip kenkti - demonai.
Būdami mirtingi demonai ėmėsi gudrybių, kaip išlikti ilgiau. Apsėsdami žmonių kūnus jie galėjo jais naudotis, kol galiausiai išsekdavo ir siekdavo kito kūno. Žemėje įsitvyravo chaosas. Gatvės nutiestos lavonų. Norėdami lengviau tai suvokti mokslininkai ėmė sakyti, kad tai maras, badas ir visi kiti žmogiškai suprantami dalykai. Bladen vis rečiau galėjo paveikti žmones, nors ir turėjo savo pasekėju, kurie buvo žudomi, gaudomi ir kariami ant virvių. Neiškentęs Dievas ir pats peržengė kadaise savo sukurtą dimensijų ribą. subūręs savo tikinčiuosius, kurie vis dar buvo gyvi, Bladen suteikė jiems galią. Šviesos žmonės buvo pakankamai galingi, greiti, stiprūs, kad naikintų demonų gretas. Žmonės jos vadino angelais.
Karas tęsėsi, bet vėl gėrio jėgos ėmė mažėti, nes angelai nyko, o demonų, savo sielas pardavusių žmonių, vis atsirasdavo. Žemiai nykstant kai kurie žmonės nustojo bėgti ir ėmė kovoti angelų pusėje. Neilgai trūkus angelai ir žmonės taip suartėjo, kad susilaukė palikuonių. Pusiau angelai, pusiau žmonės - tokie pat stiprūs, greitai, galingi kaip ir angelai, tik jie buvo ištvermingesni, paveldėję tai iš žmonių. Šešėlių medžiotojai buvo tinkamiausi kovoti prieš demonus ir apsėstuosius. Dabar jėgos buvo lygios. Pagaliau žemė turėjo viltį išsigelbėti ir išgyventi...
Kovos vis nesiliovė, bet nebejausdami baimės žmonės nuo viso to atsiribojo. Jie ėmė nebetikėti dievais ir taip atsitvėrė nuo jų sukurto pasaulio. Demonai ir šešėlių medžiotojai, jie vis dar vaikščiojo žeme, bet žmonės jų nematė, nejautė. Atsiskyrusi dimensija buvo pavadinta 'Kaulų miestu'. Tai Dievams nepatiko labiau, nei karas, tad jie sukūrė dimensijų vartus - taip demonai ir šešėlių medžiotojai įgavo galią keliauti per dimensijas ir rodytis žmonėms. Demonai tai darė nenumaldomai, o šešėlių medžiotojai vengdavo viešumos, tad žmonės apie juos vis dar nieko nežino.

Dvidešimt pirmas amžius. Tobulėjant žmonėms tobulėjo ir visi kiti žemės padarai. Demonai vis labiau panašėjo į žmones, o žmonės į juos. Dievai vis dažniau ėmė peržengti dimensijas ir bendrauti su žemės gyventojais. Šešėlių medžiotojų liko visai nebe daug, bet jie įvaldė energiją aplink save. Kiekvienas, vos gimęs medžiotojas jau buvo apdovanotas tam tikra galia, kuri padėjo medžioti tamsos padarus. Nekeista, kad mažėjant blogio ir gėrio kovai, sumažėjo ir karų plotas. Viskas ėmė telktis Anglijos mieste Thornwood'e, kur pirmą kartą savo kojomis žemę pasiekė Dievai. miestelis atsiskyrė nuo likusio pasaulio.


Atgal į viršų Go down
 

Situacija

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Talking to the wind :: million miles from paradise-